Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori Yakılır Hesaplama) - Yemekleri

Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori Yakılır Hesaplama)

Herkese merhaba farklı bir konu ile karşınızdayız. Yapılan egzersiz ve çalışılan işlerle ilgili kaç kalori harcanacağı ile ilgili geniş bir veritabanı hazırlamak istiyoruz. Bu konuda öncelikle Yüzme (Orta Hızda) kaç kalori harcatır ile başlamak istedik. Gün içerisinde denediğimiz tüm aktivitelerle ilgili oldukça detaylı bir kalori hesaplamasına da aşağıdan ulaşmak mümkün olacaktır. Bunun dışında 1 saat Yüzme (Orta Hızda) 15 dakika ve yarım saat gibi farklı zaman aralıklarının da kalori değerlerine yer vermeye çalıştık.

Burada iyi niyet çerçevesinde bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Aşağıda verilen bilgiler 70 KG’lık bir kişi içindir. Aynı zamanda kalori yakımını etkileyen kilo, boy, cinsiyet, yaş, kas ağırlığı gibi pek çok değişkenin olduğunu da unutmamanız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Burada yer alan kalori değerleri Yüzme (Orta Hızda) ile başka bir aktivitenin ortalama rakamlarla kıyaslanması için yazılmıştır. Umarız az da olsa faydamız olur. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizin ölçülerinize uygun değerlere yer veren pek çok farklı internet sitesi ve cep telefonu uygulaması bulmak mümkün olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Beş Dakika Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

42.83 Kalori

10 Dakika Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

85.67 Kalori

15 Dakika Yüzme (Orta Hızda)  Kaç Kalori

128.50 Kalori

Yarım Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

257.00 Kalori

1 Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

514.00 Kalori

2 Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

1028.00 Kalori

3 Saat Yüzme (Orta Hızda) Kaç Kalori

1542.00 Kalori

Bunun dışında farklı aktivitelerde kaç kalori yaktığınıza göz atmak isterseniz web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu