Tuzla Şifa Volkan Döner Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Şifa Volkan Döner Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Şifa Volkan Döner var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Şifa Volkan Döner  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Şifa Volkan Döner Telefon

0216 423 19 92

Tuzla Şifa Volkan Döner Sipariş

Tuzla Şifa Volkan Döner sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Şifa Volkan Döner bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Şifa Volkan Döner Adres

Şifa, Hürriyet Cd. 46/A, 34950 Tuzla/İstanbul

Tuzla Şifa Volkan Döner Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla Şifa Volkan Döner Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Şifa Volkan Döner yorum konusunda yapılmış toplam 73 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Şifa Volkan Döner enlem bilgileri: 40.828582 boylam bilgileri: 29.355314 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu