Tuzla şelale park Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla şelale park Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla şelale park var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla şelale park  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla şelale park Telefon

-BOŞ-

Tuzla şelale park Sipariş

Tuzla şelale park sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla şelale park bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla şelale park Adres

Postane, Şelale Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

Tuzla şelale park Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla şelale park Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla şelale park yorum konusunda yapılmış toplam 49 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla şelale park enlem bilgileri: 40.849173 boylam bilgileri: 29.305628 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu