Tuzla Marina Sinop Mantı Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Marina Sinop Mantı Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Marina Sinop Mantı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Marina Sinop Mantı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Marina Sinop Mantı Telefon

-BOŞ-

Tuzla Marina Sinop Mantı Sipariş

Tuzla Marina Sinop Mantı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Marina Sinop Mantı bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Marina Sinop Mantı Adres

Cami, Viaport Marina / cami mah /balıkcılar sk.No :20 / N blok ZK 192, Balıkçılar Sk. B No:20, 34940 Tuzla/İstanbul

Tuzla Marina Sinop Mantı Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla Marina Sinop Mantı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Marina Sinop Mantı yorum konusunda yapılmış toplam 6 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Marina Sinop Mantı enlem bilgileri: 40.817505 boylam bilgileri: 29.31642 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir