Turunç Cafe & Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Turunç Cafe & Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Turunç Cafe & Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Turunç Cafe & Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Turunç Cafe & Restaurant Telefon

0212 266 78 78

Turunç Cafe & Restaurant Sipariş

Turunç Cafe & Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Turunç Cafe & Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Turunç Cafe & Restaurant Adres

Mecidiyeköy, Bahçeler Sokağı No:21, 34379 Şişli/İstanbul

Turunç Cafe & Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Turunç Cafe & Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Turunç Cafe & Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 19 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Turunç Cafe & Restaurant enlem bilgileri: 41.064232 boylam bilgileri: 28.994206 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu