tokatlı restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

tokatlı restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada tokatlı restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. tokatlı restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

tokatlı restaurant Telefon

0216 712 13 44

tokatlı restaurant Sipariş

tokatlı restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla tokatlı restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

tokatlı restaurant Adres

çavuş mah, Cumhuriyet Cd. no 74 A, 34980 Şile/İstanbul

tokatlı restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

tokatlı restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman tokatlı restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 62 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda tokatlı restaurant enlem bilgileri: 41.174299 boylam bilgileri: 29.610208 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir