Sinanın Yeri Et & Mangal Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sinanın Yeri Et & Mangal Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sinanın Yeri Et & Mangal var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sinanın Yeri Et & Mangal  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sinanın Yeri Et & Mangal Telefon

0216 393 17 65

Sinanın Yeri Et & Mangal Sipariş

Sinanın Yeri Et & Mangal sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sinanın Yeri Et & Mangal bağlantı kurabilirsiniz.

Sinanın Yeri Et & Mangal Adres

Aydınlı Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi &, Kovan Sk. No:7, 34953 Tuzla

Sinanın Yeri Et & Mangal Web Sitesi

business.site

Sinanın Yeri Et & Mangal Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sinanın Yeri Et & Mangal yorum konusunda yapılmış toplam 401 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sinanın Yeri Et & Mangal enlem bilgileri: 40.869796 boylam bilgileri: 29.336106 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu