Sherlock Bistro & Cafe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sherlock Bistro & Cafe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sherlock Bistro & Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sherlock Bistro & Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sherlock Bistro & Cafe Telefon

0544 885 17 04

Sherlock Bistro & Cafe Sipariş

Sherlock Bistro & Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sherlock Bistro & Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Sherlock Bistro & Cafe Adres

Postane, Cumhuriyet Cd. No 55, 34940 Tuzla/İstanbul

Sherlock Bistro & Cafe Web Sitesi

-BOŞ-

Sherlock Bistro & Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sherlock Bistro & Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 24 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sherlock Bistro & Cafe enlem bilgileri: 40.816129 boylam bilgileri: 29.302573 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir