Selfie Restoran Cafe Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Selfie Restoran Cafe Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Selfie Restoran Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Selfie Restoran Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Selfie Restoran Cafe Telefon

0212 216 10 50

Selfie Restoran Cafe Sipariş

Selfie Restoran Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Selfie Restoran Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Selfie Restoran Cafe Adres

Gülbahar, no : 11 B, Altan Erbulak sokagı, 34394 Şişli/İstanbul

Selfie Restoran Cafe Web Sitesi

business.site

Selfie Restoran Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Selfie Restoran Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 55 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Selfie Restoran Cafe enlem bilgileri: 41.067701 boylam bilgileri: 29.003001 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu