Rota Cafe & Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Rota Cafe & Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Rota Cafe & Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Rota Cafe & Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Rota Cafe & Restaurant Telefon

0216 593 44 40

Rota Cafe & Restaurant Sipariş

Rota Cafe & Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Rota Cafe & Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Rota Cafe & Restaurant Adres

Aydınlı, KOSB mah, Tuzla, Kimya Sanayicileri, Melek Aras Blv. No:6 D:no 49, 34956 Aydınlı-kosb/Tuzla/İstanbul

Rota Cafe & Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Rota Cafe & Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Rota Cafe & Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 79 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Rota Cafe & Restaurant enlem bilgileri: 40.883979 boylam bilgileri: 29.396614 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu