Puğar Burger Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Puğar Burger Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Puğar Burger var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Puğar Burger  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Puğar Burger Telefon

0216 395 47 06

Puğar Burger Sipariş

Puğar Burger sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Puğar Burger bağlantı kurabilirsiniz.

Puğar Burger Adres

Cami, 29 Ekim Cd. No:31 D:B, 34940 Tuzla/İstanbul

Puğar Burger Web Sitesi

-BOŞ-

Puğar Burger Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Puğar Burger yorum konusunda yapılmış toplam 33 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Puğar Burger enlem bilgileri: 40.816481 boylam bilgileri: 29.3038 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir