Öz urfa kebap şişli gulbahar Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Öz urfa kebap şişli gulbahar Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Öz urfa kebap şişli gulbahar var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Öz urfa kebap şişli gulbahar  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Öz urfa kebap şişli gulbahar Telefon

0212 283 15 25

Öz urfa kebap şişli gulbahar Sipariş

Öz urfa kebap şişli gulbahar sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Öz urfa kebap şişli gulbahar bağlantı kurabilirsiniz.

Öz urfa kebap şişli gulbahar Adres

Gulbahar cd, Yağmur Sk., 34494 Şişli/İstanbul

Öz urfa kebap şişli gulbahar Web Sitesi

-BOŞ-

Öz urfa kebap şişli gulbahar Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Öz urfa kebap şişli gulbahar yorum konusunda yapılmış toplam -BOŞ- yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise -BOŞ- olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Öz urfa kebap şişli gulbahar enlem bilgileri: 41.075245 boylam bilgileri: 28.998443 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu