Nişantaşı Balıkçısı Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Nişantaşı Balıkçısı Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Nişantaşı Balıkçısı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Nişantaşı Balıkçısı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Nişantaşı Balıkçısı Telefon

0212 247 11 47

Nişantaşı Balıkçısı Sipariş

Nişantaşı Balıkçısı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Nişantaşı Balıkçısı bağlantı kurabilirsiniz.

Nişantaşı Balıkçısı Adres

Halaskargazi, Süleyman Nazif Sk. No:9, 34371 Şişli/İstanbul

Nişantaşı Balıkçısı Web Sitesi

nisantasibalikcisi.com

Nişantaşı Balıkçısı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Nişantaşı Balıkçısı yorum konusunda yapılmış toplam 163 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Nişantaşı Balıkçısı enlem bilgileri: 41.050546 boylam bilgileri: 28.989006 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu