Nevazen Türk Mutfağı - Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Telefon

0216 634 74 74

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Sipariş

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Adres

13. Cd. No:1, 34956 Tepeören Osb/Tuzla/İstanbul

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Web Sitesi

nevazen.com.tr

Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 50 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Nevazen Türk Mutfağı – Tuzla enlem bilgileri: 40.881667 boylam bilgileri: 29.407164 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu