Nazar Yemek Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Nazar Yemek Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Nazar Yemek var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Nazar Yemek  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Nazar Yemek Telefon

0216 507 11 37

Nazar Yemek Sipariş

Nazar Yemek sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Nazar Yemek bağlantı kurabilirsiniz.

Nazar Yemek Adres

Aydıntepe, Vural Sokağı No:25, 34742 Tuzla/İstanbul

Nazar Yemek Web Sitesi

-BOŞ-

Nazar Yemek Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Nazar Yemek yorum konusunda yapılmış toplam 35 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Nazar Yemek enlem bilgileri: 40.851813 boylam bilgileri: 29.296142 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir