Midyeci Ahmet Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Midyeci Ahmet Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Midyeci Ahmet Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Midyeci Ahmet Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Midyeci Ahmet Tuzla Telefon

0216 395 10 90

Midyeci Ahmet Tuzla Sipariş

Midyeci Ahmet Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Midyeci Ahmet Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Tuzla Adres

Postane, Tahaffuzhane Cd. 58/1, 34940 Tuzla/İstanbul

Midyeci Ahmet Tuzla Web Sitesi

midyeciahmet.com

Midyeci Ahmet Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Midyeci Ahmet Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 2.978 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Midyeci Ahmet Tuzla enlem bilgileri: 40.81785 boylam bilgileri: 29.298119 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir