Mert Balıkçılık Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Mert Balıkçılık Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Mert Balıkçılık var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Mert Balıkçılık  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Mert Balıkçılık Telefon

0216 393 41 42

Mert Balıkçılık Sipariş

Mert Balıkçılık sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Mert Balıkçılık bağlantı kurabilirsiniz.

Mert Balıkçılık Adres

Aydınlı, Patlayıcı Maddeler Yolu Cd No:2, 34953 Tuzla/İstanbul

Mert Balıkçılık Web Sitesi

-BOŞ-

Mert Balıkçılık Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Mert Balıkçılık yorum konusunda yapılmış toplam 3 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Mert Balıkçılık enlem bilgileri: 40.862722 boylam bilgileri: 29.334594 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu