Marin Balık Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Marin Balık Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Marin Balık var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Marin Balık  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Marin Balık Telefon

0216 710 34 53

Marin Balık Sipariş

Marin Balık sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Marin Balık bağlantı kurabilirsiniz.

Marin Balık Adres

Hacı Kasım, Liman Sk. No : 20, 34980 Şile/İstanbul

Marin Balık Web Sitesi

marinbalik.com

Marin Balık Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Marin Balık yorum konusunda yapılmış toplam 463 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Marin Balık enlem bilgileri: 41.17845 boylam bilgileri: 29.60952 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir