Makara Restaurant & Cafe Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Makara Restaurant & Cafe Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Makara Restaurant & Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Makara Restaurant & Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Makara Restaurant & Cafe Telefon

0212 262 58 58

Makara Restaurant & Cafe Sipariş

Makara Restaurant & Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Makara Restaurant & Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Makara Restaurant & Cafe Adres

Mecidiyeköy, Zertop Sk. 6/b, 34387 Şişli/İstanbul

Makara Restaurant & Cafe Web Sitesi

-BOŞ-

Makara Restaurant & Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Makara Restaurant & Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 68 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Makara Restaurant & Cafe enlem bilgileri: 41.068935 boylam bilgileri: 28.994777 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu