KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada KASAP DURSUN STEAK & DÖNER var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. KASAP DURSUN STEAK & DÖNER  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Telefon

0212 294 50 50

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Sipariş

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla KASAP DURSUN STEAK & DÖNER bağlantı kurabilirsiniz.

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Adres

Merkez, İzzetpaşa Sokağı NO:10, 34380 Şişli/İstanbul

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Web Sitesi

-BOŞ-

KASAP DURSUN STEAK & DÖNER Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman KASAP DURSUN STEAK & DÖNER yorum konusunda yapılmış toplam 187 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda KASAP DURSUN STEAK & DÖNER enlem bilgileri: 41.055624 boylam bilgileri: 28.985841 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu