İkinci Bahar Restoran Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

İkinci Bahar Restoran Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada İkinci Bahar Restoran var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. İkinci Bahar Restoran  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

İkinci Bahar Restoran Telefon

0216 711 55 51

İkinci Bahar Restoran Sipariş

İkinci Bahar Restoran sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla İkinci Bahar Restoran bağlantı kurabilirsiniz.

İkinci Bahar Restoran Adres

Çavuş, Üsküdar Cd. No:280, 34980 Şile/İstanbul

İkinci Bahar Restoran Web Sitesi

-BOŞ-

İkinci Bahar Restoran Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman İkinci Bahar Restoran yorum konusunda yapılmış toplam 393 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda İkinci Bahar Restoran enlem bilgileri: 41.167406 boylam bilgileri: 29.594457 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir