Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Telefon

0216 447 47 94

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Sipariş

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Adres

Postane, Postane Mahallesi No:, Manastır Yolu No:24, 34940 Tuzla/İstanbul

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Web Sitesi

gunaydinet.com

Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 742 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Günaydın Kebap & Steakhouse Tuzla enlem bilgileri: 40.816727 boylam bilgileri: 29.295241 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu