Güler Ocakbaşı Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Güler Ocakbaşı Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Güler Ocakbaşı Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Güler Ocakbaşı Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Güler Ocakbaşı Restaurant Telefon

0212 241 18 66

Güler Ocakbaşı Restaurant Sipariş

Güler Ocakbaşı Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Güler Ocakbaşı Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Güler Ocakbaşı Restaurant Adres

İnönü, Babil Sk. No:37, 34373 Şişli/İstanbul

Güler Ocakbaşı Restaurant Web Sitesi

gulerocakbasi.com

Güler Ocakbaşı Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Güler Ocakbaşı Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 211 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Güler Ocakbaşı Restaurant enlem bilgileri: 41.044059 boylam bilgileri: 28.984791 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu