Gönül bahçesi Ağva Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Gönül bahçesi Ağva Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Gönül bahçesi Ağva var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Gönül bahçesi Ağva  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Gönül bahçesi Ağva Telefon

0532 316 82 46

Gönül bahçesi Ağva Sipariş

Gönül bahçesi Ağva sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Gönül bahçesi Ağva bağlantı kurabilirsiniz.

Gönül bahçesi Ağva Adres

Ağva Merkez, Yakuplu Cd. no 200, 34990 Şile/İstanbul

Gönül bahçesi Ağva Web Sitesi

birmilyonnokta.com

Gönül bahçesi Ağva Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Gönül bahçesi Ağva yorum konusunda yapılmış toplam 35 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Gönül bahçesi Ağva enlem bilgileri: 41.129957 boylam bilgileri: 29.843024 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir