Gerçekçi Dövme Çeşitleri ve Özellikleri

Adından da anlaşılacağı üzere çizgileri gerçeğe en yakın dövme seçeneği olarak gerçekçi dövmelerden bahsetmek yanlış olmayacaktır. Her ne kadar gerçeğe çok yakın olduğu için tercih ediliyor olsa da pek çok kişi kolunda bu kadar gerçekçi bir dövme barındırmak istemeyebilir. Bu durumda yine farklı yorumlar yapılan bir konu olarak ön plana çıkmaktadır. Aşağıda sizler için hazırladığım ve bu konuda beni en fazla etkilemeyi başaran gerçekçi dövme seçenekleri yer almaktadır. Bu dövmeler hakkında yorumlarınızı da merak ediyorum.

Gerçekçi Dövmeler – Realistic Tattoo

 

Genel Özellikleri

Bu dövmeler renkli ve siyah olarak tasarlanmaktadır. Genellikle gerçekçi görünümün elde edilmesi için derinlik son derece büyük bir önem arz eder. Sürreal detayların ön plana çıktığı çalışmalarda çok farklı tasarımlar ön plana çıkarılabilmektedir.

Hayal gücünün deriye yansıtıldığı birbirinden farklı dövme seçeneği ön plana çıkmaktadır. Bu konuda en başarılı bulduğum sanatçının Kevin İbanez olduğunu söyleyebilirim.

Özellikle Amerika’da bu tarzın pek çok başarılı temsilcisi bulunmaktadır. Bunlarda oldukça başarılı ve kaliteli işler çıkarmaktadır.

Yukarıda bulunan modeller zaman içerisinde güncellenecektir. Bu konuda sizin düşüncelerinizin son derece büyük bir önem arz ettiğini de özellikle belirtmek istiyorum. Lütfen yorumsuz bırakmayın…

Yorum yapın