Gaziantep'li Deniz Kebap Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Gaziantep’li Deniz Kebap Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Gaziantep’li Deniz Kebap var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Gaziantep’li Deniz Kebap  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Gaziantep’li Deniz Kebap Telefon

0216 475 27 27

Gaziantep’li Deniz Kebap Sipariş

Gaziantep’li Deniz Kebap sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Gaziantep’li Deniz Kebap bağlantı kurabilirsiniz.

Gaziantep’li Deniz Kebap Adres

Aydınlı, 42/3, Gürpinar Cd, 34953 Tuzla/İstanbul

Gaziantep’li Deniz Kebap Web Sitesi

-BOŞ-

Gaziantep’li Deniz Kebap Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Gaziantep’li Deniz Kebap yorum konusunda yapılmış toplam 129 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Gaziantep’li Deniz Kebap enlem bilgileri: 40.871597 boylam bilgileri: 29.327899 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir