Ezine Klasik İnek Peyniri Kaç Kalori (Binvezir Kalori Değeri) - Yemekleri

Ezine Klasik İnek Peyniri Kaç Kalori (Binvezir Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Binvezir markası ile Ezine Klasik İnek Peyniri kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBinvezir Ezine Klasik İnek Peyniri hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri Kalorisi

Kaloriler: 289kcal

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri Yağ Değeri

Yağ: 22,50g

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 1,70g

Binvezir Ezine Klasik İnek Peyniri Protein Değeri

Protein Değeri: 18,87g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir