Esma'nın Mutfağı Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Esma’nın Mutfağı Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Esma’nın Mutfağı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Esma’nın Mutfağı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Esma’nın Mutfağı Telefon

-BOŞ-

Esma’nın Mutfağı Sipariş

Esma’nın Mutfağı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Esma’nın Mutfağı bağlantı kurabilirsiniz.

Esma’nın Mutfağı Adres

Hacı Kasım, Üsküdar Cd. No:15/C, 34980 Şile/İstanbul

Esma’nın Mutfağı Web Sitesi

-BOŞ-

Esma’nın Mutfağı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Esma’nın Mutfağı yorum konusunda yapılmış toplam 26 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Esma’nın Mutfağı enlem bilgileri: 41.178147 boylam bilgileri: 29.610892 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir