Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Telefon

0212 274 16 27

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Sipariş

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı bağlantı kurabilirsiniz.

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Adres

Esentepe, Keskin Kalem Sokağı 6 A, 34394 Şişli/İstanbul

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Web Sitesi

-BOŞ-

Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı yorum konusunda yapılmış toplam 112 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Esenköşk Geleneksel Türk Mutfağı enlem bilgileri: 41.068771 boylam bilgileri: 29.008648 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu