Despina Pizza Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Despina Pizza Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Despina Pizza var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Despina Pizza  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Despina Pizza Telefon

0216 711 06 27

Despina Pizza Sipariş

Despina Pizza sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Despina Pizza bağlantı kurabilirsiniz.

Despina Pizza Adres

Kumbaba, Kumbaba Cd. No:95, 34980 Şile/İstanbul

Despina Pizza Web Sitesi

-BOŞ-

Despina Pizza Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Despina Pizza yorum konusunda yapılmış toplam 106 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Despina Pizza enlem bilgileri: 41.165433 boylam bilgileri: 29.57988 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir