Değirmen Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Değirmen Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Değirmen var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Değirmen  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Değirmen Telefon

0216 394 88 52

Değirmen Sipariş

Değirmen sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Değirmen bağlantı kurabilirsiniz.

Değirmen Adres

Orhanlı, Deri Organize Sanayi Bölgesi, Kazlıçeşme Caddesi 5/36, 34956 Tuzla/İstanbul

Değirmen Web Sitesi

degirmenpastaneleri.com

Değirmen Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Değirmen yorum konusunda yapılmış toplam 237 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Değirmen enlem bilgileri: 40.879655 boylam bilgileri: 29.352923 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu