Deco Restoran & Bar Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Deco Restoran & Bar Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Deco Restoran & Bar var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Deco Restoran & Bar  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Deco Restoran & Bar Telefon

0212 373 38 00

Deco Restoran & Bar Sipariş

Deco Restoran & Bar sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Deco Restoran & Bar bağlantı kurabilirsiniz.

Deco Restoran & Bar Adres

19 Mayıs, Halaskargazi Cad. Holiday Inn Hotel No:206, 34360 Şişli/İstanbul – Avrupa

Deco Restoran & Bar Web Sitesi

hisisli.com

Deco Restoran & Bar Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Deco Restoran & Bar yorum konusunda yapılmış toplam 24 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Deco Restoran & Bar enlem bilgileri: 41.059913 boylam bilgileri: 28.987658 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu