Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Clemence Pasta&Cafe Aydınlı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Clemence Pasta&Cafe Aydınlı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Telefon

0216 515 60 44

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Sipariş

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Clemence Pasta&Cafe Aydınlı bağlantı kurabilirsiniz.

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Adres

Aydınlı, Aydınlı Yolu Cd., 34953 Tuzla/İstanbul

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Web Sitesi

-BOŞ-

Clemence Pasta&Cafe Aydınlı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Clemence Pasta&Cafe Aydınlı yorum konusunda yapılmış toplam 2 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Clemence Pasta&Cafe Aydınlı enlem bilgileri: 40.864163 boylam bilgileri: 29.329267 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir