Classics Sütlü Vanilya Kalori (Algida Classics Sütlü Vanilya Besin Değeri) - Yemekleri

Classics Sütlü Vanilya Kalori (Algida Classics Sütlü Vanilya Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Algida Classics Sütlü Vanilya besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Algida Classics Sütlü Vanilya Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Algida Classics Sütlü Vanilya hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 paket 48 gram için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Algida Classics Sütlü Vanilya Kaç Kalori

Kalori Değeri: 150kcal

Algida Classics Sütlü Vanilya Yağ Değeri

Yağ: 10,00g

Algida Classics Sütlü Vanilya Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 12,00g

Algida Classics Sütlü Vanilya Protein Değeri

Protein Değeri: 0,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir