Celine's cafe & grill Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Celine’s cafe & grill Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Celine’s cafe & grill var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Celine’s cafe & grill  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Celine’s cafe & grill Telefon

0212 296 11 00

Celine’s cafe & grill Sipariş

Celine’s cafe & grill sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Celine’s cafe & grill bağlantı kurabilirsiniz.

Celine’s cafe & grill Adres

Teşvikiye, Vali Konağı Cd. No:42, 34365, 34365 Şişli/İstanbul

Celine’s cafe & grill Web Sitesi

-BOŞ-

Celine’s cafe & grill Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Celine’s cafe & grill yorum konusunda yapılmış toplam 36 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Celine’s cafe & grill enlem bilgileri: 41.051854 boylam bilgileri: 28.99191 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu