Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Telefon

0542 450 69 41

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Sipariş

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Adres

Çavuş, Ortanca Sk. No:2, 34980 Şile/İstanbul

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 141 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Çamlık piknik Alanı Kozalak Restaurant enlem bilgileri: 41.170399 boylam bilgileri: 29.613023 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir