Cadde Cafe Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Cadde Cafe Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Cadde Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Cadde Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Cadde Cafe Telefon

-BOŞ-

Cadde Cafe Sipariş

Cadde Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Cadde Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Cadde Cafe Adres

Hacı Kasım, Üsküdar Cd. No:82, 34980 Şile/İstanbul

Cadde Cafe Web Sitesi

-BOŞ-

Cadde Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Cadde Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 30 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Cadde Cafe enlem bilgileri: 41.176571 boylam bilgileri: 29.610324 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir