Butcha Steak House Grill & Bar Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Butcha Steak House Grill & Bar Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Butcha Steak House Grill & Bar var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Butcha Steak House Grill & Bar  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Butcha Steak House Grill & Bar Telefon

0212 939 01 91

Butcha Steak House Grill & Bar Sipariş

Butcha Steak House Grill & Bar sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Butcha Steak House Grill & Bar bağlantı kurabilirsiniz.

Butcha Steak House Grill & Bar Adres

Levent, Eski Büyükdere Cd. 187/1, 34330 Beşiktaş/Şişli/İstanbul

Butcha Steak House Grill & Bar Web Sitesi

butcha.com

Butcha Steak House Grill & Bar Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Butcha Steak House Grill & Bar yorum konusunda yapılmış toplam 202 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Butcha Steak House Grill & Bar enlem bilgileri: 41.07885 boylam bilgileri: 29.011785 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu