Bolkes Döner Şişli Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Bolkes Döner Şişli Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Bolkes Döner Şişli var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Bolkes Döner Şişli  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Bolkes Döner Şişli Telefon

0212 240 44 22

Bolkes Döner Şişli Sipariş

Bolkes Döner Şişli sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Bolkes Döner Şişli bağlantı kurabilirsiniz.

Bolkes Döner Şişli Adres

Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:141, 34384 Şişli/İstanbul

Bolkes Döner Şişli Web Sitesi

bolkesdoner.com

Bolkes Döner Şişli Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Bolkes Döner Şişli yorum konusunda yapılmış toplam 19 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Bolkes Döner Şişli enlem bilgileri: 41.061012 boylam bilgileri: 28.986967 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu