Belgizar Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Belgizar Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Belgizar var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Belgizar  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Belgizar Telefon

0212 246 53 67

Belgizar Sipariş

Belgizar sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Belgizar bağlantı kurabilirsiniz.

Belgizar Adres

Cumhuriyet, Feriköy Fırın Sk No:9, 34380 Şişli/İstanbul

Belgizar Web Sitesi

belgizar.com

Belgizar Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Belgizar yorum konusunda yapılmış toplam 174 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Belgizar enlem bilgileri: 41.056592 boylam bilgileri: 28.981515 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu