Baruthane Pilavcısı Şişli Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Baruthane Pilavcısı Şişli Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Baruthane Pilavcısı Şişli var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Baruthane Pilavcısı Şişli  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Baruthane Pilavcısı Şişli Telefon

0212 296 01 02

Baruthane Pilavcısı Şişli Sipariş

Baruthane Pilavcısı Şişli sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Baruthane Pilavcısı Şişli bağlantı kurabilirsiniz.

Baruthane Pilavcısı Şişli Adres

Duatepe, Baruthane Cd. 51/B, 34377 Şişli/İstanbul

Baruthane Pilavcısı Şişli Web Sitesi

baruthanepilavcisi.com

Baruthane Pilavcısı Şişli Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Baruthane Pilavcısı Şişli yorum konusunda yapılmış toplam 1.94 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Baruthane Pilavcısı Şişli enlem bilgileri: 41.051364 boylam bilgileri: 28.982721 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu