Baran Et Mangal Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Baran Et Mangal Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Baran Et Mangal var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Baran Et Mangal  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Baran Et Mangal Telefon

-BOŞ-

Baran Et Mangal Sipariş

Baran Et Mangal sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Baran Et Mangal bağlantı kurabilirsiniz.

Baran Et Mangal Adres

Çavuş, Asya Cd. No:2, 34980 Şile/İstanbul

Baran Et Mangal Web Sitesi

-BOŞ-

Baran Et Mangal Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Baran Et Mangal yorum konusunda yapılmış toplam 35 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Baran Et Mangal enlem bilgileri: 41.155002 boylam bilgileri: 29.622915 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir