Balıkhane Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Balıkhane Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Balıkhane var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Balıkhane  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Balıkhane Telefon

0216 395 01 10

Balıkhane Sipariş

Balıkhane sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Balıkhane bağlantı kurabilirsiniz.

Balıkhane Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:40, 34940 Tuzla/İstanbul

Balıkhane Web Sitesi

business.site

Balıkhane Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Balıkhane yorum konusunda yapılmış toplam 113 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Balıkhane enlem bilgileri: 40.815681 boylam bilgileri: 29.303494 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu