Ayazma Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Ayazma Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Ayazma Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Ayazma Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Ayazma Restaurant Telefon

0532 213 57 24

Ayazma Restaurant Sipariş

Ayazma Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Ayazma Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Ayazma Restaurant Adres

Küçük Mendirek, Plajyolu Sk. No:1, 34980 Şile/İstanbul

Ayazma Restaurant Web Sitesi

sileayazmarestaurant.com

Ayazma Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Ayazma Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 241 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Ayazma Restaurant enlem bilgileri: 41.17544 boylam bilgileri: 29.603889 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir