Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Telefon

0212 232 80 22

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Sipariş

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti bağlantı kurabilirsiniz.

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Adres

Feriköy, Duatepe Mahallesi,feriköy,kurtuluş, Avukat Cd. no 25/c, 34379 Şişli/İstanbul

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Web Sitesi

tatlahmacun.com

Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti yorum konusunda yapılmış toplam 56 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Antepli tat Lahmacun-Şişli-Feriköy-Kurtuluş-Bomonti enlem bilgileri: 41.054032 boylam bilgileri: 28.98042 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu