Anadolu Çorbası Kaç Kalori (Bizim Mutfak Kalori Değeri) - Yemekleri

Anadolu Çorbası Kaç Kalori (Bizim Mutfak Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Bizim Mutfak markası ile Anadolu Çorbası kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBizim Mutfak Anadolu Çorbası hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası hakkında aşağıda bulunan değerler her 100ml için geçerlidir.

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası Kalorisi

Kaloriler: 46kcal

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası Yağ Değeri

Yağ: 1,10g

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 6,20g

Bizim Mutfak Anadolu Çorbası Protein Değeri

Protein Değeri: 2,20g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu