Altınbaşak Elmalı Kepekli Kalori (Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Besin Değeri) - Yemekleri

Altınbaşak Elmalı Kepekli Kalori (Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Kaç Kalori

Kalori Değeri: 390kcal

Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Yağ Değeri

Yağ: 9,14g

Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 62,10g

Ülker Altınbaşak Elmalı Kepekli Protein Değeri

Protein Değeri: 5,27g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu