Altın Bahar Kuş Üzümlü Kaç Kalori (İHE Kalori Değeri) - Yemekleri

Altın Bahar Kuş Üzümlü Kaç Kalori (İHE Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada İHE markası ile Altın Bahar Kuş Üzümlü kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaİHE Altın Bahar Kuş Üzümlü hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü Kalorisi

Kaloriler: 256kcal

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü Yağ Değeri

Yağ: 4,00g

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 31,30g

İHE Altın Bahar Kuş Üzümlü Protein Değeri

Protein Değeri: 20,80g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu