Adanalı Dürümcü Salih Usta Maltepe Cevizli Mahallesi Telefon Numarası - Yorumları - Yemekleri

Adanalı Dürümcü Salih Usta Maltepe Cevizli Mahallesi Telefon Numarası – Yorumları

İstanbul içerisinde bulunan restoranlar ile ilgili yorumlarınızı bir noktada toplamaya karar verdik. Bu yazı dizimiz içerisinde Restoranların telefon numarası – iletişim bilgileri – kullanıcı yorumları ve değinilmesi gereken diğer konu başlıklarına yer vermeye çalışacağız. Bu yazımızda Adanalı Dürümcü Salih Usta ile başlıyoruz. Bu restoran Maltepe ilçesi – Cevizli Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Adanalı Dürümcü Salih Usta Maltepe Yorumları

Bu restoran için herhangi bir yorum bulunmamaktadır! Aşağıda yer alan yorumlar linkini tıklayarak hızlı bir şekilde restoran hakkında düşünceleriniz ve yorumları ilave edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde restoran hakkında görüşlerinize yer verilecektir.

Adanalı Dürümcü Salih Usta Maltepe Cevizli Mahallesi Telefon Numarası

Adanalı Dürümcü Salih Usta Telefon numarası: Yorum Bölümünden Ekleyebilirsiniz (Eksik)

Önemli bir hatırlatma: Burası kullanıcıların karşılıklı olarak bilgi paylaşması amacıyla eklenen bir bölümdür. Bu sebeple restoranlar hakkında bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak burada yer alan yorumları ilgili restoranların bölümlerine eklemeye başlayacağız. Bizi yorumsuz bırakmayın.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu