Zengin Döner Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Zengin Döner Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Zengin Döner var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Zengin Döner  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Zengin Döner Telefon

0212 232 60 33

Zengin Döner Sipariş

Zengin Döner sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Zengin Döner bağlantı kurabilirsiniz.

Zengin Döner Adres

Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:139, 34381 Şişli/İstanbul

Zengin Döner Web Sitesi

-BOŞ-

Zengin Döner Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Zengin Döner yorum konusunda yapılmış toplam 134 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Zengin Döner enlem bilgileri: 41.060875 boylam bilgileri: 28.987082 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu